PRAŠYMAS (spausti čia)  registruoti vaiką į Kretingos rajono švietimo įstaigų ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo grupes.

Vaikų priėmimo į Kretingos rajono mokyklų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašas (Suvestinė redakcija 2021-01-29)

Vaikų priėmimo į Kretingos rajono mokyklų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašo pakeitimas (Kretingos rajono savivaldybės tarybos 2023 m. vasario 23 d. sprendimas Nr. T2-40)

PRAŠYMAS (spausti čia) registruoti vaiką į Kretingos rajono bendrojo ugdymo mokyklas (registracija 2024–2025 m. m. pradedama 2024 m. sausio 2 d.).

Priėmimo į Kretingos rajono bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas ir jo pakeitimai:

Priėmimo į Kretingos rajono bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas (Kretingos rajono savivaldybės tarybos 2016 m. gruodžio 22 d. sprendimas Nr. T2-333)

Priėmimo į Kretingos rajono bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašo pakeitimas (Kretingos rajono savivaldybės tarybos 2020 m, birželio 25 d. sprendimas Nr. 189)

Priėmimo į Kretingos rajono bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašo pakeitimas (Kretingos rajono savivaldybės tarybos 2019 m. sausio 31 d. sprendimas Nr. T2-8)

Aptarnavimo teritorijų priskyrimo Kretingos rajono bendrojo ugdymo mokykloms pakeitimas (2022 m. gruodžio 21 d. Kretingos rajono savivaldybės tarybos sprendimas Nr. T2-337)