Knyga – tai tylus ir patikimas draugas, kuriam nereikia tarpininkų, tokių kaip kompiuteris.
                                                                                                                     Kiekviena knyga gyvena su savininku, išlieka dažnai ilgiau už jį, yra paveldima kitų kartų.  Ji liudija tam tikrą vidinę kultūrą.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                  (Knygrišys Cezaris Polikevičius)
Bibliotekos vedėja Regina Uksienė
tel. Nr. +370 669 74735
el. paštas: bibliotekazibute3@gmail.com

BIBLIOTEKOS DARBO LAIKAS

SAVAITĖS DIENOS
DARBO LAIKAS
PIETŲ PERTRAUKA
PIRMADIENIS

TREČIADIENIS

PENKTADIENIS

Paskutinis mėnesio penktadienis – Savitvarkos diena, todėl biblioteka nedirba.

NAUJIENA!
Gerbiami tėveliai, TAMO dienyne rasite naują funkciją “Vaiko knygos”. Nuo šiol galėsite matyti informaciją apie vaiko skaitomas, perskaitytas ir vėluojamas grąžinti knygas mokyklos bibliotekai. Paraginkite savo vaiką skaityti, dalyvaukite vaiko skaityme.

Bibliotekos veiklos planas 2024 metams (atsisiųsti)

Bibliotekos veiklos planas 2023 metams (atsisiųsti)

Ataskaita už vadovėlių ir mokymo priemonių įsigijimą 2023 metais (atsisiųsti)

Bendrosios naudojimosi mokyklos-darželio “Žibutė” biblioteka taisyklės